пн-пт 10:20-23:00
cб-нд 12:00-20:00

Сервіс від інтернет-магазину Вилка

До Вашої уваги виключно оригінальний та сертифікований в Україні товар. Офіційна гарантія складає від 1 року і більше, в залежності від сервісної політики виробника. Наш магазин спецінструментів надає можливість придбати дійсно якісне та надійне обладнання, що стовідсотково відповідає всім очікуванням та вимогам покупців!

Серед запропонованої продукції провідні виробники інструментів для ремонту. Ми співпрацюємо з такими відомими брендами, як Bosch, Metabo, GRAND, Makita, Miol, “Сталь”, Lavita тощо.

 

Офіційна гарантія на обладнання для будівництва та ремонту

 

shurikТермін гарантійного обслуговування індивідуальний і зазначається власне виробником для кожного окремого товару. Важливо розуміти, що цей показник не залежить від нашого магазину, терміни та умови гарантії Ви завжди можете уточнити у наших менеджерів. Вся продукція, включаючи обладнання для будівництва, має офіційну гарантію. Це значить, що техніка, яку ми постачаємо клієнтам, має відповідну документацію.

Гарантійні обов’язки виробника підтверджує гарантійний талон, накладна інтернет-магазину або фіскальний чек. Ремонт або заміна комплектуючих/обладнання здійснюється в авторизованих сервісних центрах виробника. Всі умови і терміни визначаються також виробником. Пневмоінструменти та інше устаткування час від часу потребують періодичного обслуговування, на це гарантійні зобов’язання не розповсюджуються. Аналогічно з вичерпністю ресурсу або закономірним та логічним зношуванням приладу.

Звертаємо Вашу увагу! Перевірка комплектації та відсутності видимих дефектів виробу виконується безпосередньо під час передачі товару покупцеві у його присутності. Особливо важливо одразу перевірити електроінструменти на справність. Комплектація визначається описом виробу або інструкцією з експлуатації від заготівельника. Наша команда завжди дбає про те, щоб кожна покупка клієнтів була повністю укомплектована, а самі вироби працювали на 100% добре!

 

Професійні інструменти від виробника у магазині Vylka: обмін та повернення

 

bolgarkaУ нашому асортименті тільки якісні та професійні інструменти від виробника, проте трапляються різні ситуації, техніка має здатність ламатися, є місце заводським недолікам. Ми завжди на стороні своїх покупців, працюємо згідно з чинним законодавством України, саме тому у нас можливі обмін та повернення товару/коштів.

Якщо Ви вирішили купити електроінструмент, наприклад, але він виявився несправним, варто звернутися до авторизованого сервісного центру фірми-виробника. Далі проводитиметься незалежна експертиза з виданням письмового висновку. Детальну інформацію Ви можете отримати на сторінці “Повернення” та у наших менеджерів за вказаними на сайті “Вилка” телефонами.

×