пн-пт 10:20-23:00
cб-нд 12:00-20:00

Умови обміну та повернення

 

Наш інтернет-магазин інструментів для автосервісу, ремонту та будівництва працює завжди чесно та прозоро, згідно зі законом “Про права споживачів”

ЯКІ ТОВАРИ НЕ МОЖНА ОБМІНЯТИ АБО ПОВЕРНУТИ: кабель зварювальний, кабель для проводки, масляні вироби, автомобільні багажники, фари, газові балони, всі товарні позиції, що вимірюються у метрах тощо. З повним переліком можна ознайомитися тут.

ВАЖЛИВО! Обмін або повернення можливі тільки тих товарів, що не були у використанні, а їх товарний вигляд, пломби, ярлики, оригінальне пакування, супровідні документи збережено. Повернути або обміняти товар у магазині “Вилка” Ви можете протягом 14 календарних днів з моменту отримання товару.

 

Як повернути чи обміняти спец інструменти у магазині Vylka?

 

boxОплата доставлення товару для обміну чи повернення, а також послуги кур’єра, якщо у тому є потреба, здійснюється за кошт покупця. Спец інструменти та інше приладдя зі заводськими недоліками обмінюються чи повертаються тільки після проведення незалежної експертизи авторизованим сервісним центром фірми-виробника з подальшою видачею письмового висновку. 

Для обміну/повернення до коробки обов’язково треба покласти товар, що не був у використанні, чек, гарантійний талон, написати на окремому аркуші ПІП, місто, контактні дані, об’єктивну причину повернення/обміну. Нагадуємо, що вся сільськогосподарська техніка та інструменти треба висилати/приносити тільки у непошкодженому стані, у повній комплектації та в оригінальному пакуванні.

 

 Якщо встигли купити пневмоінструменти або інше приладдя неналежної якості — варто одразу звернутися до нас! Гарантійне обслуговування, ремонт та повернення коштів у магазині Vylka

 

dostavkaТерміни та умови гарантії визначає виробник, а ремонт або заміна обладнання здійснюються в авторизованих сервісних центрах виробника. Нагадуємо, що Ви можете купити пневмоінструменти та інші товари з гарантією, але вона не розповсюджується на періодичне обслуговування.

Гроші, сплачені безготівково, повертаються на картку протягом 3-х робочих днів. Наш магазин електроінструментів здійснює повернення коштів готівкою у нашому офісі у день отримання нами товару не б/в та з цілою упакуванням або після перевірки сервісним центром на предмет несправності.

×