пн-пт 10:20-23:00
cб-нд 12:00-20:00

Який електроінструмент пропонує інтернет-магазин Вилка?

Ручний електроінструмент – це прилад, який працює завдяки живленню електроенергією. Переважно складається з двох основних частин: корпусу та електродвигуна. Вони використовуються для свердління, фрезерування, буріння, шліфування, обробки і так далі. Продаж електроінструментів здійснюється для найрізноманітніших цілей. Комусь необхідно придбати виріб для виконання будь-яких побутових завдань, наприклад, встановлення карнизу, а майстру – для роботи великих об’ємів. 

Інтернет магазин інструментів Вилка пропонує величезний вибір продукції різних видів та особливих призначень. Ви зможете з легкістю обрати товари, які підходитимуть по всіх вимогах та технічних параметрах. Визначайте ціль використання приладів і обирайте для себе ідеальні варіанти, щоб не приходилось їх позичати у сусіда. 

elektroinstrument

Як вибрати та який купити електроінструмент? Поради інтернет-магазину Вилка

 

Вирішили купити електроінструмент, але не знаєте який саме вибрати? Перед покупкою дайте відповіді на ці запитання, щоб полегшити весь процес:

color:

Які функції повинен виконувати інструмент?

Який тип живлення підходить для виконання Вашої роботи?

Скільки часу (годин) використовуватиметься прилад?

Чи потрібні додаткові дії? Якщо так, то з якою силою має їх виконувати виріб?

Визначивши приблизні характеристики бажаного інструменту, можете подивитись каталог нашого магазину, зайшовши на сайт, ознайомитися із описами товарів та порівняти їхні дані. 

Частіше всього найважливішим критерієм при виборі товарів визначають їхню ціну. Але щоб продукція принесла користь та ефективно працювала, необхідно звертати увагу на інші параметри.

Професійний електроінструмент або ж аматорський

Професійні товари працюють з будь-якими матеріалами і поверхнями, незважаючи на умови використання. Їх можна експлуатувати активно без перерв дуже довгий час. Вони мають особливі конструкції, крім того вузли і деталі. Продукція для професіоналів більш довговічна, але має нижчий рівень безпеки. 

Аматорські товари більш підходять для використання у побутових роботах, але вони також знадобляться для ремонту приміщень. Такі інструменти багатофункціональні, але менш витривалі, адже не можуть безперервно працювати. Це зумовлено їхніми конструкціями. Аматорські вироби – дешеві електроінструменти, тому популярніші за професійні варіанти.

Магазин Вилка пропонує великий вибір товарів і для професіоналів, і для аматорів від таких відомих брендів, як: Bosch, Makita, Hitachi, DWT, Metabo, Stern, Зеніт, Протон, Старт та інших. 

Типи живлення

Електричне живлення отримується із спільної електромережі. Прилади з його наявністю здатні працювати дуже довго, навіть без зупинок. Єдиний мінус – Ви будете прив’язаними до місця підключення, тому спектр пересування обмежений. Головний плюс – не потрібно робити перерви для підзарядки, адже енергія надходить постійно. Також такий варіант інструментів більш бюджетний.

Акумуляторні електроінструменти мають перевагу в тому, що їх можна використовувати будь-де. А при наявності змінних блоків також можлива довга робота. Такі пристрої безпечніші, адже ризик отримати удар струмом мінімальний. 

Захист та безпека

Електричні вироби із мережевим типом живлення необхідно обирати зі спеціальним захистом. Виробники все частіше виготовляють прилади з подвійною ізоляцією, яка маркується двома квадратами. Вона поділяється на два рівні. Перший – ізолює, насамперед, усі електричні деталі та елементи, а другий – корпус конструкції. Тому перед тим, як придбати інструменти промислові, дізнайтесь чи є у них унікальне маркування. А ще варто ознайомитися із моделями, які мають захист від випадкового пуску. 

Конструкція та універсальність

Досвідчені спеціалісти часто кажуть, що універсальних моделей не буває. Якщо ви працюєте з професійними приладами, то краще вибирати окремі вироби для певних функцій. Розбираючись із додатковими технологіями, потрібно враховувати також деталі самого корпусу продукції:

Реверс. Забезпечує регуляцію швидкості обертання. Потрібен для роботи з шурупами, гвинтами, болтами, для нарізання різьби. 

Пристрій плавного спуску. Натискаючи пускову кнопку, виріб набирає швидкість обертання згідно із прикладеною силою.

Муфта. Гарантує безпеку інструмента від перенавантаження і таким чином збільшує строк використання приладу. Попереджає необхідність передчасного ремонту.

Редуктор – механізм забезпечення великого моменту обертання.

Користуйтесь порадами для корисних та вдалих покупок.

 

Інтернет магазин електроінструментів Вилка: у чому перевага покупки у нас? 

 

instrumentІнтернет магазин електроінструментів Вилка пропонує величезний вибір найрізноманітнішої продукції від відомих брендів. Доступні ціни дозволяють придбати якісні вироби максимально вигідно.

Також у нас можна відремонтувати будь-які інструменти швидко та надійно.

Заходьте в інтернет-магазин Vylka та оформляйте замовлення-онлайн. Наш менеджер зв’яжеться з Вами в найближчі декілька хвилин. Надається довга гарантія та можливість обміну або повернення на протязі 14 днів від моменту покупки. Швидка доставка у будь-яку точку України.

×