пн-пт 10:20-23:00
cб-нд 12:00-20:00

Види зварювальних апаратів та їх призначення

У гаражі, домашній майстерні та на СТО подеколи виникає потреба у зварюванні. Для максимально точної роботи та чудово результату можна використовувати зварювальний апарат інверторного типу, хоча інші види також мають чималий попит серед більшості майстрів. Все необхідне обладнання для будівництва та ремонту Ви можете замовити у нашому онлайн-магазині.

 

Який купити зварювальний апарат? Коротко про популярні види

 

В залежності від обраного способу зварювання та поставлених задач можна купити зварювальний апарат. Якщо Ви тільки починаєте працювати з подібним обладнанням і не знаєте, що саме Вам потрібно, рекомендуємо звернутися до наших фахівців, які підкажуть Вам потрібну модель. Кілька слів про обладнання, що має найбільший попит:

Інверторний зварювальний апарат. Потужний, малогабаритний, використовуються як новачками, так і професійними майстрами. Інвертор працює з матеріалом будь-якої товщини. Регулювання характеристик електричної дуги дозволяє робити акуратні шви, працювати з тонкими листами металу. Низьке енергоспоживання, високий ККД. В основі мережевий випрямляч та інверторний блок.

Зварювальний апарат напівавтомат. Замість електрода дріт, що розплавлюється та автоматично подається на місце подальшого зварювання. Для роботи з чавуном, міддю, алюмінієм, використовуються у побуті та для зварювання кузовів автотранспорту. Має сильне розприскування металу, проте дуже розповсюджений завдяки своїй продуктивності.

Аргонодуговий зварювальний апарат. З неплавким електродом у середовищі інертного газу (частіше аргон, трапляється азот, гелій, суміш газів в залежності від робочого матеріалу). Утворює шов з металу деталей, що з’єднуються, та металевих смуг/прутів з використанням постійного або змінного струму. Для зварювання газо- і нафтопроводів, мікросхем, посудин високого тиску, кольорових металів.

Трансформатор. Перетворює змінний струм у постійний, його напруга виробляє тепло для плавки металу. Подача напруги формує дугу. Застосовуються для зварювання низьколегованих типів сталі. У нас Ви можете придбати ці зварювальні апарати, ціна Вас приємно вразить!

Плазморіз. Розплавляє метал потоком плазми — газ, у складі якого заряджені частинки, що здатні проводити електричний струм. Після нагрівання дуги плазмотрону газ іонізується. Висока потужність, ефективність, мінімізує або повністю відкидає потребу шліфування оброблених деталей. Використовується переважно у промисловості, для виготовлення металоконструкцій.

Наш інтернет-магазин інструментів для будівництва пропонує ці та інші види зварювального обладнання придбати за найкращою ціною. Оглянути асортимент можна у каталозі.

 

Магазин спецінструментів Vylka: переваги покупки у нас

 

Якщо Вам потрібне якісне та надійне обладнання для зварювання, наш магазин спецінструментів до Ваших послуг! Всі товари мають гарантію від офіційного виробника. Пропонуємо вироби таких ТМ, як “Кентавр”, DWT, “Зеніт”, Revolt, “Граніт”, ТехАС, “Зеніт Профі”, Green Power, “Протон”, “Старт”.

svarka

Будь-який зварювальний апарат купити Ви можете у декілька кліків на нашому сайті! Які ще переваги:

Швидке доставлення всією країною.

Демократичні ціни, знижки і дисконтна програма для постійних покупців.

Лише перевірені бренди та оригінальна якість.

Професійні консультації нашими менеджерами.

Вилка — магазин будівельних інструментів, в якому є все для ремонту та будівництва! Чекаємо на Ваші замовлення!

×