пн-пт 10:20-23:00
cб-нд 12:00-20:00

ТОП 3 переваги набору інструментів для авто від інтернет-магазину "Вилка"

   Але частина сервісного обслуговування не вимагає фахових знань. Маючи в арсеналі набір інструментів для авто, заміну масла чи коліс, простий ремонт кузова чи салону водій може здійснити самостійно.

   З чого складається базовий комплект? Як обрати якісні інструменти для машини? Експерти компанії Vylka нададуть вичерпні відповіді на всі питання.

 

Купити автоінструменти: базовий комплект водія

 

Більшість власників транспортних засобів формують арсенал різноманітного приладдя для сервісного обслуговування поступово. На початку достатньо купити автоінструменти із цього переліку:

торцеві ключі. Призначені для розкручування і закручування кріплень. Бажано зібрати повний спектр з різними розмірами паза, 6- і 12-гранною формою робочого профілю;

колісні ключі. Використовується для демонтажу та монтажу кріплень коліс;

Т-подібний свічковий ключ;

обов’язково придбайте у магазині Vylka трещітку. Вона використовується для відкручування та закручування з’єднань із різьбою;

домкрат і насос;

пусковий кабель і зарядний пристрій.

Купуючи набір інструментів для ремонту авто, не забудьте про комплект викруток. Варто завжди мати в багажнику зручний водозгін та щітку-скребок. Визначити спосіб використання кожного найменування не складно. Але експерти радять звернути особливу увагу на якість виробів. Від матеріалів залежить термін експлуатації, від ергономічності — зручність, витрати сил та часу під час роботи. Ми пропонуємо автоінструменти Україна всесвітньо відомих виробників з бездоганною репутацією. Всі товари в каталозі мають сертифікати. Ми надаємо гарантію якості на тривалий термін.

Виникли складнощі з вибором інструментів та аксесуарів? Зверніться до наших консультантів. Вони мають високий рівень кваліфікації і допоможуть вибрати автоінструменти, що відповідають вашим потребам. Скористайтеся цією можливістю.

 

Купити набір інструментів для машини: переваги використання базового комплекту

 

Ви можете відмовитись від самостійного сервісного обслуговування автомобіля. Але інструменти для машини купити набір не завадить. Його наявність забезпечить вагомі переваги:

можливість заощадити. Деякі види сервісного обслуговування дуже прості. Навчитися міняти колесо чи фари, мастило, антифриз, підзарядити акумулятор легко. Потрібно лише кілька консультацій досвідченого майстра. Кожне звернення до СТО пов’язане з витратами. Зменшити їх приємно і корисно;

оперативність. Поломки стаються під час поїздок, іноді, на великій відстані від найближчого СТО. Купити набір інструментів для авто варто навіть з метою збереження часу. Якщо ви зможете впоратися з проблемою самостійно, не доведеться чекати евакуатор і транспортувати машину до механіка;

універсальність. Багато інструментів з базового комплекту можна використовувати не лише для технічного обслуговування автомобіля. Вони будуть у нагоді під час виконанні побутових справ домі.

Онлайн магазин Вилка пропонує великий вибір інструментів і комплектів ключів та викруток. Ви можете купувати різні найменування окремо. Але досвідчені водії та механіки радять придбати універсальний комплект. В наборі всі інструменти зберігаються в зручному кейсі і не губляться на різних полицях. Це вигідна покупка, що забезпечує базові потреби і позбавляє необхідності терміново докуповувати нові інструменти при виникненні нової поломки.

×