пн-пт 10:20-23:00
cб-нд 12:00-20:00

Чому покупці неодноразово повертаються в будівельний маркет "Вилка"?

Споживачі обирають магазини за різними критеріями. Але маркетингові дослідження виводять на перший план декілька найважливіших:

якість товарів;

вигідні ціни;

асортимент;

рівень сервісу.

Магазин з інструментами для виконання ремонтних робіт і догляду за присадибною ділянкою працює у кожному населеному пункті. Проте, у більшості випадків покупці змушені обирати між якістю та доступною вартістю. Великий асортимент в потужних супермаркетах не завжди поєднується з уважним ставленням до потреб кожного клієнта.

Інтернет магазин інструментів Vylka пропонує покупцям комплексні переваги. Ми переконалися, що така стратегія розвитку працює, адже кількість постійних клієнтів постійно збільшується.

 

Магазин інструментів Вилка: великий асортимент якісних товарів

 

У нашому каталозі представлена продукція відомих виробників. Магазин інструментів Vylka працює на ринку 10 років. За цей час ми налагодили партнерські стосунки з компаніями “Дорожня карта”, “Зеніт”, “Протон”, “Сталь”, Bosch, Falc, Green Garden, Lavita, Juco, Minsk, Miol, Stern та іншими торговими марками з бездоганною репутацією. Наш асортимент охоплює повний спектр потреб:

ручний інструмент, обладнання та витратні матеріали для будівництва та ремонту приміщень;

тут можна придбати аксесуари і набір інструментів для машини;

техніка та інвентар для роботи на городі та в саду, догляду за присадибною ділянкою;

пневмо- та електроінструмент.

Кожна категорія представлена великим вибором найменувань та різновидів. Каталог регулярно поповнюється новинками. Ми уважно слідкуємо за появою на ринку цікавих винаходів і пропонуємо найкращі рішення своїм клієнтам.

На всі інструменти інтернет магазин Vylka пропонує гарантію якості на тривалий термін. Ми неухильно дотримуємося взятих на себе зобов’язань. Повернення коштів чи обмін товарів відбувається в 14-денний термін в зручному для клієнтів форматі та з мінімумом клопотів.

 

Будівельний магазин Vylka: вигідні ціни і зразковий сервіс

 

   Ми співпрацюємо з офіційними представниками виробників. Завдяки цьому будівельний магазин “Вилка” має можливість пропонувати клієнтам інструменти за низькими цінами. Акції, знижки, дисконтна программа для постійних покупців дозволяють заощадити додатково.

   Будівельний маркет Vylka здійснює доставлення замовлень у всі регіони України. Наші покупці отримують інструменти у найкоротші терміни завдяки злагодженій роботі співробітників:

всі товари в каталозі є в наявності на складі;

заявки обробляються швидко;

відправлення здійснюються щоденно, крім неділі.

Ми надаємо послугу термінової доставки. При необхідності ваше замовлення буде відправлене впродовж 2-х годин після оформлення заявки. Обирайте зручний для себе спосіб оплати та транспортну компанію.

Наші співробітники проходять професійне навчання. Кваліфіковані менеджери знають все про товари в асортименті. Вони нададуть вичерпні відповіді на будь-які питання і допоможуть обрати інструменти, обладнання, техніку, будівельні матеріали інтернет магазин. Ми не нав’язуємо покупцям товарів, що не відповідають їх потребам. Консультанти надають достовірну інформацію про інструменти і пропонують найкращі рішення. Наші клієнти отримують максимальну вигоду і рекомендують маркет Vylka знайомим.

×